header_image
Gelişmiş Arama
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Hizmet ve Kullanım Şartları

1- karadenizgezirehberi.com web sitemizde yer alan işletme tesis tanıtımları, ürün, ilan ve kampanya tanıtımları ve bu tanıtımlarda kullanılan resimler üyeler tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında karadenizgezirehberi.com sorumlu tutulamaz.

2- karadenizgezirehberi.com üzerinde  yer alan bilgiler, isimler, şirket kimlikleri, fotoğraflar, logolar, ikonlar tesis üyeleri tarafından sağlanmaktadır. karadenizgezirehberi.com‘un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler  işletme tanıtımı ve pazarlama amacıyla hazırlanmıştır.

3- karadenizgezirehberi.com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. karadenizgezirehberi.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.

4- karadenizgezirehberi.com ‘da yer alan işletme  bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı karadenizgezirehberi.com sorumlu tutulamaz.

5- karadenizgezirehberi.com üzerinde yer alan website üyeliği ücretsizdir. Tesis tanıtımı ve extra hizmetler yıllık abonelik ücretine tabidir.

7- karadenizgezirehberi.com, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi istediği zaman ve istediği şekilde değiştirme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

8- Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.

Saygılarımızla, karadenizgezirehberi.com

  • KARADENİZ GEZİ REHBERİ

    Kullanıcı dostu tasarımı ile KARADENİZ GEZİ REHBERİ,  ziyaretcilere kolaylıklar sağlıyor. Gezip görmek istediğiniz şehri seçin, hem şehir bilgisi alın hemde ihtiyacınız olan işletmelere hemen ulaşın.!